header

2017-es versenyerdmények
Név Verseny neve Dátum Kategória Helyezés
Takács Róbert XVII. Halom Kupa 2017.02.11 Kata 3. hely
Takács Klaudia XVII. Halom Kupa 2017.02.11 Kata 3. hely
Takács Klaudia XVII. Halom Kupa 2017.02.11 Kumite 3. hely
Gál Enikő XVII. Halom Kupa 2017.02.11 Kata 1. hely
Gál Enikő XVII. Halom Kupa 2017.02.11 Kumite 3. hely
Paksa Botond XVII. Sakura Karate Kupa, Kőszeg 2017.02.25 Kata 3. hely
Szekér Gréta XVII. Sakura Karate Kupa, Kőszeg 2017.02.25 Kata 2. hely
Takács Klaudia XVII. Sakura Karate Kupa, Kőszeg 2017.02.25 Kata 3. hely
Polyák Dorka XVII. Sakura Karate Kupa, Kőszeg 2017.02.25 Kata 2. hely
Rozmán Dániel XVII. Sakura Karate Kupa, Kőszeg 2017.02.25 Kata 3. hely
Molnár Csenge XVII. Sakura Karate Kupa, Kőszeg 2017.02.25 Kata 3. hely
Gerebics Márton XVII. Sakura Karate Kupa, Kőszeg 2017.02.25 Kata 3. hely
Takács Róbert XVII. Sakura Karate Kupa, Kőszeg 2017.02.25 Kata 1. hely
Gál Enikő XVII. Sakura Karate Kupa, Kőszeg 2017.02.25 Kata 1. hely
Paksa Botond XVII. Sakura Karate Kupa, Kőszeg 2017.02.25 Kumite 3. hely
Polyák Dorka XVII. Sakura Karate Kupa, Kőszeg 2017.02.25 Szivacslabda kumite 3. hely
Molnár Csenge XVII. Sakura Karate Kupa, Kőszeg 2017.02.25 Szivacslabda kumite 3. hely
Szekér Gréta XVII. Sakura Karate Kupa, Kőszeg 2017.02.25 Szivacslabda kumite 3. hely
Somogyi Laura XVII. Sakura Karate Kupa, Kőszeg 2017.02.25 Kumite 2. hely
Takács Klaudia XVII. Sakura Karate Kupa, Kőszeg 2017.02.25 Kumite 3. hely
Takács Róbert XVII. Sakura Karate Kupa, Kőszeg 2017.02.25 Kumite 1. hely
Gál Enikő XVII. Sakura Karate Kupa, Kőszeg 2017.02.25 Kumite 3. hely
Takács Klaudia 18. Super Enpi Karate Cup Szabadka, Szerbia 2017.03.26 Kata 2. hely
Takács Róbert 18. Super Enpi Karate Cup Szabadka, Szerbia 2017.03.26 Kata 2. hely
Gál Enikő 18. Super Enpi Karate Cup Szabadka, Szerbia 2017.03.26 Kata 1. hely
Gál Enikő 18. Super Enpi Karate Cup Szabadka, Szerbia 2017.03.26 Kumite 3. hely
Paksa Botond Haru Kupa Zalaegerszeg 2017.05.13 Kata 1. hely
Paksa Botond Haru Kupa Zalaegerszeg 2017.05.13 Kumite 3. hely
Somogyi Laura Haru Kupa Zalaegerszeg 2017.05.13 Kumite 2. hely
Gál Enikő Haru Kupa Zalaegerszeg 2017.05.13 Kata 1. hely
Gál Enikő Haru Kupa Zalaegerszeg 2017.05.13 Kumite 2. hely
Takács Klaudia 17. WKF Magyar Karate Bajnokság Budapest 2017.05.27-28. Kata 2. hely
Takács Klaudia 17. WKF Magyar Karate Bajnokság Budapest 2017.05.27-28. Kumite 3. hely
Dávid Boglárka Inter Budo Cup Europe Szabadka, Szerbia 2017.06.04 Kata 1. hely
Dávid Boglárka Inter Budo Cup Europe Szabadka, Szerbia 2017.06.04 Kumite 1. hely
Gál Enikő Inter Budo Cup Europe Szabadka, Szerbia 2017.06.04 Kata 1. hely
Gál Enikő Inter Budo Cup Europe Szabadka, Szerbia 2017.06.04 Kumite 1. hely
Kovács Ákos Goju Kupa 2017 Szombathely 2017.10.08 Kata 3. hely
Rozmán Dániel Goju Kupa 2017 Szombathely 2017.10.08 Kata 3. hely
Kovács Ákos Goju Kupa 2017 Szombathely 2017.10.08 Kata 2. hely
Bosnyák Rajmund Goju Kupa 2017 Szombathely 2017.10.08 Kata 1. hely
Somogyi Dávid Goju Kupa 2017 Szombathely 2017.10.08 Kata 2. hely
Takács Róbert Goju Kupa 2017 Szombathely 2017.10.08 Kata 1. hely
Takács Róbert Goju Kupa 2017 Szombathely 2017.10.08 Kata 1. hely
Czinder Levente Goju Kupa 2017 Szombathely 2017.10.08 Kata 1. hely
Paksa Botond Goju Kupa 2017 Szombathely 2017.10.08 Kumite 2. hely
Czibók Tamás Goju Kupa 2017 Szombathely 2017.10.08 Kumite 3. hely
Kovács Ákos Goju Kupa 2017 Szombathely 2017.10.08 Kumite 3. hely
Somogyi Dávid Goju Kupa 2017 Szombathely 2017.10.08 Kumite 3. hely
Takács Róbert Goju Kupa 2017 Szombathely 2017.10.08 Kumite 3. hely
Takács Róbert Goju Kupa 2017 Szombathely 2017.10.08 Kumite 3. hely
Molnár Csenge Goju Kupa 2017 Szombathely 2017.10.08 Kata 1. hely
Kovács Nóra Goju Kupa 2017 Szombathely 2017.10.08 Kata 2. hely
Takács Klaudia Goju Kupa 2017 Szombathely 2017.10.08 Kata 1. hely
Takács Klaudia Goju Kupa 2017 Szombathely 2017.10.08 Kata 2. hely
Dávid Boglárka Goju Kupa 2017 Szombathely 2017.10.08 Kata 2. hely
Somogyi Laura Goju Kupa 2017 Szombathely 2017.10.08 Kata 2. hely
Somogyi Laura Goju Kupa 2017 Szombathely 2017.10.08 Kata 1. hely
Takács Klaudia Goju Kupa 2017 Szombathely 2017.10.08 Kumite 1. hely
Takács Klaudia Goju Kupa 2017 Szombathely 2017.10.08 Kumite 3. hely
Somogyi Laura Goju Kupa 2017 Szombathely 2017.10.08 Kumite 1. hely
Nagy Zoe Lynn Goju Kupa 2017 Szombathely 2017.10.08 Szivacs kumite 1. hely
Kovács Nóra Goju Kupa 2017 Szombathely 2017.10.08 Szivacs kumite 2. hely
Polyák Dorka Goju Kupa 2017 Szombathely 2017.10.08 Szivacs kumite 3. hely
Kovács Nóra II. LKSE Karate Kupa Levél 2017.10.22 Kata 3. hely
Polyák Dorka II. LKSE Karate Kupa Levél 2017.10.22 Kata 2. hely
Paksa Botond II. LKSE Karate Kupa Levél 2017.10.22 Kata 2. hely
Czibók Tamás II. LKSE Karate Kupa Levél 2017.10.22 Kata 3. hely
Kovács Ákos II. LKSE Karate Kupa Levél 2017.10.22 Kata 3. hely
Somogyi Dávid II. LKSE Karate Kupa Levél 2017.10.22 Kata 2. hely
Bosnyák Rajmund II. LKSE Karate Kupa Levél 2017.10.22 Kata 3. hely
Somogyi Laura II. LKSE Karate Kupa Levél 2017.10.22 Kata 3. hely
Kovács Nóra II. LKSE Karate Kupa Levél 2017.10.22 Szivacs kumite 1. hely
Polyák Dorka II. LKSE Karate Kupa Levél 2017.10.22 Szivacs kumite 1. hely
Paksa Botond II. LKSE Karate Kupa Levél 2017.10.22 Kumite 3. hely
Czibók Tamás II. LKSE Karate Kupa Levél 2017.10.22 Kumite 3. hely
Somogyi Laura II. LKSE Karate Kupa Levél 2017.10.22 Kumite 2. hely
Kovács Ákos Seiwakai International Championship London 2017.11.05 Kata 3. hely
Gál Enikő Seiwakai International Championship London 2017.11.05 Kata 1. hely
Gál Enikő Seiwakai International Championship London 2017.11.05 Kata 2. hely
Takács Klaudia WKF Karate Diákolimpia, Szigetszentmiklós 2017.11.11 Kumite 3. hely
Somogyi Laura WKF Karate Diákolimpia, Szigetszentmiklós 2017.11.11 Kumite 2. hely
Czibók Tamás 11. Mikulás Kupa, Szombathely 2017.12.10 Kata 3. hely
Bencsics Bulcsu 11. Mikulás Kupa, Szombathely 2017.12.10 Kata 2. hely
Kovács Ákos 11. Mikulás Kupa, Szombathely 2017.12.10 Kata 1. hely
Czibók Tamás 11. Mikulás Kupa, Szombathely 2017.12.10 Kumite 2. hely
Kovács Ákos 11. Mikulás Kupa, Szombathely 2017.12.10 Kumite 3. hely
Kovács Nóra 11. Mikulás Kupa, Szombathely 2017.12.10 Kata 1. hely
Molnár Csenge 11. Mikulás Kupa, Szombathely 2017.12.10 Kata 2. hely
Molnár Csenge 11. Mikulás Kupa, Szombathely 2017.12.10 Kumite 2. hely
Kovács Nóra 11. Mikulás Kupa, Szombathely 2017.12.10 Szivacslabda kumite 2. hely
Polyák Dorka 11. Mikulás Kupa, Szombathely 2017.12.10 Szivacslabda kumite 3. hely